Baza turystyczna

ŚWINOUJŚCIE

ŚWINOUJŚCIE Morze to nie tylko piękno przestrzeni, ale też nie powtarzalny klimat panujący w portowych miastach nie rozerwalnie połączonych z historią morskich wypraw i ludzi tym się parających. Przykładem takiego miasta o bogatej historii pełnego pamiątek ze swojej przeszłości jak i dziejów Polski jest Świnoujście.

Tam też MKR Katowice postanowiła dla swoich członków - i nie tylko - stworzyć bazę wypoczynkową, aby po ciężkiej pracy mogli za niewielką opłatą spędzić miło wolny czas.
Nie obyło się to bez krytycznych uwag ze strony malkontentów, którzy uważali iż lepiej nie angażować środków w tak niepewne przedsięwzięcie.
Dzisiaj z perspektywy czasu przyznają że ich obawy były nie potrzebne. Baza w Świnoujściu sprawdziła się i jest chętnie odwiedzana przez członków naszej organizacji związkowej jak i przez osoby spoza związku.
Musimy tutaj wspomnieć o pracy włożonej przez ludzi zaangażowanych w remontowanie wagonów przejętych w nie najlepszym stanie przez naszą komisje. Nie obyło się bez generalnego remontu wnętrz. Efekty tej pracy można podziwiać na zamieszczonych zdjęciach.

MKR Katowice bardzo serdeczne zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z tej formy wypoczynku letniego.
 
LOGO