Baza turystycznaMKR ZZDR PKP Katowice informuje, że zapisy na wypoczynek w będących do naszej dyspozycji wagonach i pomieszczeniach socjalnych na sezon letni odbywać się będą osobiście w siedzibie MKR Katowice ul. Kilińskiego 5 w Sosnowcu i telefonicznie od godziny 9:00 pod numerami telefonów (932) 710-47-48, (932) 710-46-21


W miejscowościach Ocypel i Ustroń Polana oferujemy wagony socjalne a w miejscowości Ocypel dodatkowo pomieszczenia w byłym budynku dworca kolejowego, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym.

W przypadku ofert do Świnoujścia i Augustowa oferujemy pobyty w wagonach socjalnych wyposażonych w natryski natomiast toaleta zapewniona jest na zewnątrz.

We wszystkich lokalizacjach zarówno wagony jak i pomieszczenia posiadają w pełni wyposażone kuchnie lub aneksy kuchenne, TV z dekoderem DVBT.

Jeśli lubicie pobyty w typowo uzdrowiskowych miejscowościach wśród gwaru i szeregu atrakcji dla turystów polecamy pobyt w Świnoujściu, Augustowie oraz Ustroniu Polanie, jeśli zaś cenisz sobie spokój, ciszę, obcowanie z naturą, lubisz zbierać grzyby, wędkować lub wziąć udział w licznie organizowanych spływach kajakowych np. rzeką Wdą polecamy pobyt w Ocyplu.

Ponadto, wszystkie miejsca które wam oferujemy stanowią doskonałą bazę wypadową dla osób lubiących wędrówki i zwiedzanie atrakcyjnych miejsc naszego kraju.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 

OCYPEL

2012-03-21 17:09


Czytaj dalej...

 

USTROŃ POLANA

2008-02-19 20:36


Czytaj dalej...

 

ŚWINOUJŚCIE

2008-02-18 21:22


Czytaj dalej...

 

Strony: 1
LOGO